Міждорожний центр ендоскопії
Клінічної лікарні Львіської залізниці

Комплексні обстеження

Враховуючи наявність у лікарні хірургічного відділення та відділення анестезіології-реанімації є можливість проводити ендоскопічні обстеження під загальним знечуленням, поєднувати гастроскопію з колоноскопією протягом одного знечулення, що дає змогу здешевити обстеження та зекономити час пацієнта.

Під час обстеження використовуються методи віртуальної хром-ендоскопії, оптичного та цифрового збільшення, функції контурування, біопсії із підозрілих ділянок, а також тест на наявність Helicobacter Pylori та поліпектомії.

Ця комбінація можливостей є ідеальною для найвищого рівня діагностики під час проведення ендоскопії. Всі обстеження та ендоскопічні маніпуляції фіксуються на цифрові носії та віддаються пацієнту.

Відмінністю роботи відділення є увага до діагностики захворювань на початкових етапах розвитку захворювання, що дозволяє запобігти його подальшому розвитку.

Після проведення ендоскопічних операцій пацієнт має змогу провести післяопераційний період в сучасних палатах хірургічного відділення з цілодобовим наглядом кваліфікованого медичного персоналу.